ASTROPAY NASIL SATIN ALIRIM?

Astropay aslen İngiltere kökenli bir şirket olmasına karşın Latin Amerika ülkeleri ve Avrupa’da kısa zamanda parlayan bir online ödeme yöntemi olmuştur. Hızlı ve tamamen güvenilir yapısıyla birçok internet kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarmıştır. AstroPay elektronik para diye tabir edilebilen kredi kartı bazında bir üründür. Dünya geliştikçe her şey farklılaşıyor ve insanları kolay harekete zorluyor. AstroPay satın al seçeneğini kullanan müşteriler kredi kartlarını kullanmadan kredi kartıyla alışveriş yapabildiklerini fark ettiler. İnternet üzerinden alışveriş sitelerine, bahis sitelerine, oyun ve benzeri hizmet sitelerine ödeme yapmak isteyen kişilerin birçoğu kişisel bilgi paylaşımından ötürü bir adım geriye çekiliyordu. Tüm bunların farkındalığıyla harekete geçmiş bir ödeme sistemi Avrupa’dan sonra Türkiye pazarına da giriş yaptı. AstroPay tamamen müşteri odaklı çalışan bir ön ödemeli sanal kart sistemidir. Sistemde her şey sizin güvenilir, hızlı ve kaliteli bir ödeme yapabilmeniz için düşünülmüştür.

astropay kart satın al

Resmi siteye erişim sağladığınıza gizlilik politikalarını inceleme fırsatı bulabilirsiniz. AstroPay satın al butonuna tıklasanız dahi ülkemizden resmi siteyle satın almak ne yazık ki kolay değildir. Bu noktada ülkemizde AstroPay satışı yapan çok sayıda siteden birine girmeniz gerekecektir. Birçok sanal ödeme ve ön ödemeli kart satan köklü firma artık ürünleri arasında AstroPay kart bulunduruyor. AstroPay satın almak isteyen kullanıcılar bunun zor olduğunu düşünebiliyor. Sitesinde yaşayabileceğiniz her sorun için bir yönlendirmeyle müşteri hizmetleri ekibi anında destek veriyor. Yaklaşık 50.000 civarı internet sitesinde ödeme yapabileceğiniz AstroPay yöntemiyle tamamen güvenli ve karşı siteye hiçbir bilgi akışı vermeksizin hızlı bir alış veriş yapabilirsiniz. Hızla büyüyen yapısıyla daha çok kişi ve siteye ulaşacak gibi görünüyor.

ASTROPAY NASIL ALINIR?

AstroPay nasıl alınır sorularına gelirsek bu alanda birçok seçenek var. Hepsi tamamen online sizi herhangi bir yere gitmeden bir bankayla muhatap etmeden yapılacak işlemler. Astropay sistemiyle tanışan ve faydalanan insanların referansıyla ülkemiz de ciddi sayıda kişi Astropay avantajlarından faydalanıyor. AstroPay almak için tercihiniz her zaman için resmi site olmalıdır demeyi çok isterdik. Fakat şuan için AstroPay Türkiye’de aktif ve resmi olarak satışa başlamadı. Astropay satın al seçeneğini kullanabileceğiniz siteler sektörün önde gelen ön ödemeli kart firmalarıdır.

AstroPay satışı yapan siteye giriş yaptığınızda Astropay satın al butonuna tıklayarak bu avantajlı dünyaya ilk adımınızı atmış olabilirsiniz. AstroPay almak için takip etmeniz gereken yönergeler oldukça basit. Anlaşmalı bankanızın hesap numarasını siteden talep edeceksiniz ve almak istediğiniz kartın tutarını ödedikten sonra yaklaşık 10 dakika bekleyeceksiniz. Daha sonra size 16 haneli tamamen rastgele oluşturulmuş dijital şifreniz verilecek. Girdiğiniz sitelerde kredi kartı bilgilerinizi vermek sizi korkutuyorsa bu işlem tam da size göre. AstroPay satın alarak kendinize iletilen 16 haneli e-pin ve CCV kodu ile alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Astropay Fiyatları

25$ %100 Güvenli 85₺

Satin Al

50$ %100 Güvenli 165₺

Satin Al

100$ %100 Güvenli 325₺

Satin Al

200$ %100 Güvenli 650₺

Satin Al

500$ %100 Güvenli 1,600₺

Satin Al

Paylaş