Paykasa Kart İletişim

5 Euro
5 Euro Paykasa Kart

20 TL
sadece 20 TL
5 Euro Satın Al

10 Euro
10 Euro Paykasa Kart

35 TL
sadece 35 TL
10 Euro Satın Al

15 Euro
15 Euro Paykasa Kart

50 TL
sadece 50 TL
15 Euro Satın Al

20 Euro
20 Euro Paykasa Kart

70 TL
sadece 70 TL
20 Euro Satın Al

25 Euro
25 Euro Paykasa Kart

85 TL
sadece 85 TL
25 Euro Satın Al

50 Euro
50 Euro Paykasa Kart

165 TL
sadece 165 TL
50 Euro Satın Al

100 Euro
100 Euro Paykasa Kart

315 TL
sadece 315 TL
100 Euro Satın Al

250 Euro
250 Euro Paykasa Kart

775 TL
sadece 775 TL
250 Euro Satın Al

Uygun Fiyata Paykasa Kart Bulma


Paykasa fiyatları terimi genellikle son bir yıldır ülkemizde çok fazla gündeme gelmeye başladı. Bunun sebepleri arasında iki faktörü sayabiliriz. Uzun yıllardır Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde hizmet veren bu ön ödemeli sanal kart yönteminin Türkiye’de daha faal olması bunların ilki sayılabilir. İkinci sebebi olaraksa hizmet ağını genişleterek hem anlaşmalı internet sitelerini çoğaltması hem de daha aktif bir satış ağına ulaşması gösterilebilir. vizyon olarak müşterinin güvenli, hızlı ve kaliteli bir alışveriş yapmasını benimsemiş bunu ödeme yönteminde karşılaşılabilecek tüm sorunlara yansıtmıştır.

Herhangi bir sorun yaşamadığınız bir ödeme yöntemi hayal ettiğinizde bunun sadece bir hayal olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde henüz Paykasa al teklifini değerlendirmediniz ya da henüz hiç kullanmadınız. Avantajlı bir ödeme yöntemine sahip olup çok sayıda fırsatı kaçırmadan alışverişinizi tamamlamayı istemez miydiniz? Bu konuda sorun yaşayan tüm müşterilerin sorunlarını göz ardı etmeksizin masaya yatırarak çözümler üretilmiş. Paykasa kart çıkış noktası olarak müşteri memnuniyetini merkeze alıp bunun üzerine geliştirmelerde bulunmuş.

Öncelikle paykasa kart güvenilir mi sorularına mahal vermemek için yürüttüğü çalışmalarla nasıl ön plana çıkıyor onu görelim. Paykasa al önerisi üzerine satın almaya karar verdiğinizi düşünelim. Bu hizmeti Türkiye’de size sunabilecek yasal ve güvenilir sitelerin hangileri olduğunu biliyor musunuz? Bunu bilmeniz için resmi siteye göz atmanız yeterli olacak. Tüm liste karşınızda ve bu hizmeti başka bir ödeme yöntemi sunmuyor. Bunun haricinde sanal kart yöntemlerinin ne kadar güvenilir olduğunu biliyoruz. 16 haneli pin kodu sayesinde bulunması imkânsız, çalınma ihtimalinin ise neredeyse olmadığı bir ödeme sistemidir.

 

Ukashkartsatis.net resmi paykasa kart satış sitesidir.   Şuanda Paykasa Kart Fiyatları sayfasında bulunmaktasınız.

Yukarı Çık

Copyright 2013 Ukash Kart Satış. Tüm hakları saklıdır. Paykasa ve Astropay Kart Satış Sitesi