Paykasa Kart İletişim

Gizlilik Politikası

 

Paykasa kart ile satın aldığınız ürün ve hizmetlerde kredi kart bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa kartın kullanım amacı tamamen bu şekildedir.Bu sayede kartınızdan izinsiz çekim ve dolandırılma gibi durumlarla karşılaşmazsınız.
Ancak biz Paykasa Kart Satış ve Ön Ödemeli Kart Sistemleri Bilişim ve İnternet Hizmetleri A.Ş. olarak, tüm alım ve satım hizmetlerini yasal ve faturalı yaptığımızdan dolayı, ad, soyad, adres ve telefon gibi kişisel bilgilerinizi faturalamak için almak durumundayız.Nedeni ise yapılan her satışın faturası kesilip vergilendirilmek üzere hazırlanması gerekmektedir.Bu bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Alışverişinizi esnasında rahatca isimsiz ve kimliksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.Havale yada eft yöntemi kart tutarını bizim banka hesaplarımıza göndermeniz dahilinde sayfamızın sağ alt kısmındaki canlı destek ile iletişime geçerek kodunuzu alabilir veya sms ile anında kod sistemini kullanabilirsiniz.Dilerseniz öncelikle paykasa fiyatları sayfamızı incelemizde fayda var.
 
Fatura bilgileri dışında, hiçbir müşteri bilgisi kayıt altında tutulmamaktadır. Müşteri bilgi ve bakiyeleri 256Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.Şirket politikası olarak, bilginin dışarı sızması konusunda çalışanlara ağır cezai şartlar uygulanmaktadır.
 
19 haneli paykasa kart pin kodlarınız, tercihinize göre canlı desteğimiz, mail yada cep telefonunuza sms yoluyla iletilmektedir.  Eğer özel bir tercihiniz yoksa, güvenlik gereği pin kodları cep telefonunuza otomatik olarak tarafımızdan sms olarak gönderilir. Kodların içerisine satın aldığınız miktar tanımlanmıştır. Size gönderilen dijital pin kodlarını lütfen 3. şahıslar ile paylaşmayınız. 

Ukashkartsatis.net resmi paykasa kart satış sitesidir.    Şuanda Paykasa Kart Gizlilik Politikası sayfasında bulunmaktasınız.

Yukarı Çık

Copyright 2013 Ukash Kart Satış. Tüm hakları saklıdır. Paykasa ve Astropay Kart Satış Sitesi